Miasteczko Ekologiczne - Białystok 16-18.05.13

Juwenalia - Kampus Politechniki Białostockiej. Zapraszamy na ekspozycję UNIVERSAL ECOLOGY, która znajdzie się w efektownej kopule geodezyjnej (tzw. Fullerowskiej).

 • zobacz fotorelację z Miasteczka
  Na terenie Miasteczka Ekologicznego będzie można zobaczyć konstrukcję kopuły geodezyjnej autorstwa UNIVERSAL ECOLOGY, wielościanu odwzorowującego powierzchnię kuli o wielorakim zastosowaniu. W obiekcie usytuowane zostanie stanowisko ekspozycyjne organizacji.

  Stowarzyszenie na Rzecz Ekorozwoju i Grupa EARTH HEART wystąpią z rozwiązaniami dla Nowoczesnego Budownictwa LOWTEC. Wszyscy zainteresowani wiedzą z tej dziedziny będą mieli wyjątkową okazję do porozmawiania z prawdziwymi specjalistami.

  W strefie Eko miejsce zajmie również Autorska Galeria Ceramiczna Jerzego Fiedoruka. Zagości też ogromny w masie i mocy Roots Vibracja Sound System: DJ Robi & Szymi

  Będzie też można oddać określone surowce wtórne (butelki PET, nakrętki oraz puszki aluminiowe) w ramach Akcji Student Pomocny z Natury i tym samym pomóc dzieciom chorym na nowotwory (podopiecznym Fundacji Pomóż Im) i skorzystać z edukacji ekologicznej- Koło Naukowe Biologów UwB i Stowarzyszenie na rzecz Ekorozwoju Agro-Group,
  Dziękujemy tym wszystkim, którzy uwierzyli w nasz pomysł. • Specjalistyczna Spółdzielnia Socjalna Universal Ecology, jest organizacją reprezentującą sektor Ekonomii Społecznej obejmujący między innymi szerokopojętą ekologię. Pomysł na takie rozwiązanie pojawił się parę lat wstecz, lecz to rok 2013 jest rokiem pierwszych koordynowanych i oficjalnych działań grupy 11 członków. Założycielami są młode, w większości bardzo dobrze wykształcone osoby zagrożone wykluczeniem społecznym z racji dużego bezrobocia i bardzo ciężkiej sytuacji na rynku pracy. Postanowiły one zjednoczyć siły jednostek w działanie grupy pod wspólną marką UniversalEcology.
  794 777 321 universalecology@gmail.com

   
  powered by W-23 DIY UNLMTD ★